OPRAVY PLYNOVÝCH SPOTŘEBIČŮ

Umíme veškeré plynařské práce. Máme mnohaletou praxi v oboru, což zaručuje prvotřídně odvedený servis.

Havárie? Porucha? Neodkladná oprava spotřebiče či kotle?

V případě havárie přijedeme v nejkratším možném čase.

Volejte 604 264 691 nebo pište na info@plynprochazka.cz.

Provádíme opravy plynu, revize plynu, servis kotlů, opravy kotlů a jiné plynařské práce. Vše dle požadavků klienta.

Dále se specializujeme na opravy plynových spotřebičů, montáž plynových kotlů, elektrických kotlů, plynových topidel, karem, zásobníků vody, regulací topných systémů, revize plynového potrubí, revize komínů, vložkování komínů, roční servisní prohlídky komínů a veškerých plynových a elektrických spotřebičů, vyhledání a posouzení závady na domovních rozvodech plynu a plynovém potrubí, kompletní revize plynových i elektrických rozvodů, generální opravy plynových rozvodů.

Firma Plynoservis Procházka, se sídlem Za Humny 321, 751 03 Majetín a provozovnou na adrese Rolsberská 638/66, Olomouc, IČ: 68928424 zpracovává ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné...

Víme co je pro vás důležité - okamžitá pomoc při havárii vašeho spotřebiče a jeho znovuzprovoznění. Z tohoto důvodu jsou naše vozy a servisní technici stále připraveni k vyjetí na místo určení.

Vytvořte si webové stránky zdarma!