REVIZNÍ PROHLÍDKY KOTLŮ

Chcete uspořit za plyn? Vyčištěný a seřízený kotel má vyšší účinnost a tím pádem i spoří plyn.

Chcete spolehlivý a bezpečný provoz vašeho kotle? Při revizní a servisní prohlídce zkontrolujeme stav provozních součástí kotle. V případě opotřebení je vyměníme a podstatně tak zvýšíme spolehlivost kotle.

Revizi a servisní prohlídku kotle je vhodné udělat minimálně jednou ročně.

Pro objednání revizní prohlídky volejte na 604 264 691 nebo pište na info@plynprochazka.cz.

Nejen kotle, ale i rozvody plynu potřebují pravidelný servis. Minimálně jednou za rok by měli zkušení plynaři zkontrolovat veškeré plynové rozvody. Kvalitně odvedené plynařské práce jsou zárukou bezproblémového a ekonomického provozu plynových spotřebičů a celé plynové soustavy.

Firma Plynoservis Procházka, se sídlem Za Humny 321, 751 03 Majetín a provozovnou na adrese Rolsberská 638/66, Olomouc, IČ: 68928424 zpracovává ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné...

Víme co je pro vás důležité - okamžitá pomoc při havárii vašeho spotřebiče a jeho znovuzprovoznění. Z tohoto důvodu jsou naše vozy a servisní technici stále připraveni k vyjetí na místo určení.

Vytvořte si webové stránky zdarma!